top of page
Флористична студія V DUMTSI

Вітаємо в флористичній студії V DUMTSI

Флористична студія VDUMTSI - це творчий простір, де кожен квітковий букет і кожна композиція є втіленням індивідуальності та естетики. Ми - команда професіоналів, які з повним захопленням присвячують себе флористиці і створенню унікальних творінь. Наша мета - не просто створити красивий букет, а передати почуття, емоції та історію через квіткові композиції.

вул. Шевченка 60, корпус 17

Творчість у деталях: наш флористичний підхід

У флористичній студії VDUMTSI ми прагнемо до вишуканості в деталях. Кожен квітковий букет, кашпо або декоративна композиція, створені нами, втілюють неповторність і унікальність. Ми використовуємо тільки найсвіжіші квіти, уважно підбираємо кольорову гаму, текстури і форми, щоб створити гармонійні композиції, які запам'ятовуються. У нашій роботі ми не обмежуємося стандартними шаблонами. Кожен наш клієнт - це унікальна особистість з власними бажаннями та передчуттями. Ми слухаємо, розуміємо і допомагаємо реалізувати їхню візію, створюючи квіткові шедеври, які відображають справжню сутність кожного.

photo_2023-06-16 20.34.51.jpeg

Квіткова магія: наше покликання

У флористичній студії VDUMTSI ми віримо, що кожен квітковий букет має свою особисту мову. Ми прагнемо перевершити очікування наших клієнтів і подарувати їм незабутній досвід. Наше задоволення - бачити посмішки на обличчях тих, хто отримує наші квіткові творіння. Якщо ви шукаєте щось особливе, щоб виразити свої почуття, прикрасити особливу подію або просто порадувати себе або близьких, ми завжди готові створити для вас квіткову магію. Запрошуємо вас долучитись до нашого світу краси та елегантності. Довірте нам створення квіткових шедеврів, і ми зробимо ваші мрії квітковою реальністю.

вул. Шевченка 60, корпус 17
bottom of page