top of page
Пошук

Кензан: Вірний cупутник флориста

Оновлено: 27 груд. 2023 р.


У світі квітів і флористики є багато інструментів, які допомагають перетворити звичайні квіти в шедеври дизайну. Один з таких інструментів - кензан, або "квітковий губник". Дозвольте розповісти вам більше про цей корисний інструмент, його історію та як використовувати його для створення чудових композицій.

Історія Кензана: Походження кензана зводиться до Японії XV століття. Ім'я цього інструмента перекладається як "металевий горизонт", і це вказує на його призначення. Кензан придумали для традиційного японського мистецтва аранжування квітів - ікебана. Його гострі виступи дозволяють стеблам квітів міцно фіксуватися, а це робить його незамінним помічником для створення гармонійних композицій. Як Використовувати Кензан:

  1. Підготовка Квітів: Почніть зі зрізання стебел квітів та видалення листя, яке буде опускатися у воду.

  2. Розташування Кензана: Поставте кензан у дно вази або контейнера, який ви обрали для своєї композиції.

  3. Наколювання Квітів: Почніть вставляти стебла квітів в кензан. Гострі виступи допомагають зберігати стебла в потрібному положенні.

  4. Створення Композиції: Вставляйте квіти в зручному для вас порядку. Використовуйте кензан, щоб вони стояли стійко та виглядали згідно вашого задуму.

  5. Додаткові Деталі: Після того як основні квіти вставлені, додайте декоративні елементи - зелень, гілки, листя, які підкреслять унікальність вашої композиції.

Кензан - це не просто інструмент, а спосіб втілення вашої творчості та уваги до деталей у кожній квітковій композиції. Він робить створення аранжувань простішим та забезпечує стійкість квітів, що дозволяє вам насолоджуватися власними майстер-шедеврами та дарувати радість іншим.

Ключові слова: композиція з квітів, доставка квітів Львів, квіти Львів, купити квіти у Львові, замовити квіти Львів, доставка букетів Львів.

151 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page