top of page
Пошук

Флористичні тренди у світі моди


Світ моди завжди вражав своєю здатністю змінюватися і дивувати. Однак останніми роками один із найпомітніших трендів - це використання флористичних мотивів. Від квіткових візерунків на одязі до справжніх квіткових композицій на подіумах, квіти стали невід'ємною частиною модної індустрії. У цьому блозі ми розглянемо найпопулярніші флористичні тренди, які захоплюють світ моди сьогодні.


1. Квіткові принти на одязі

Квіткові принти ніколи не виходять з моди. Вони завжди додають легкості та романтики будь-якому образу. У 2024 році дизайнери активно використовують великі квіткові мотиви на сукнях, блузах та навіть костюмах. Ці принти можуть бути як яскравими та барвистими, так і ніжними пастельними.


2. Флористичні аксесуари

Флористичні аксесуари стали справжнім хітом. Це можуть бути квіткові обручі, шпильки, сережки або браслети. Такі аксесуари додають образу унікальності та відчуття свіжості. Вони ідеально підходять як для повсякденного використання, так і для особливих подій.


3. Квіти на подіумах

Останніми роками багато дизайнерів вирішили використовувати справжні квіти на своїх показах. Це може бути як декорації, так і частина костюмів моделей. Такий підхід додає показам особливого шарму та створює незабутню атмосферу.


4. Флористичні сумки

Сумки з квітковими принтами або прикрашені справжніми квітами стали справжнім must-have для модниць. Вони можуть бути виконані в різних стилях - від класичних до авангардних, але завжди виглядають стильно та оригінально.


5. Флористика у весільній моді

Весільна мода завжди була тісно пов'язана з квітами. Але в останні роки флористичні тренди тут набули нових форм. Наречені обирають сукні з квітковими аплікаціями, букети зі свіжих квітів, прикраси для волосся та навіть квіткові арки для церемонії. Квіти стали символом краси та ніжності, який відображає всю магію весільного дня.


6. Еко-флористика

Сучасна мода все більше орієнтується на екологічність. Еко-флористика стала важливим трендом, який включає використання екологічно чистих матеріалів та живих рослин, які можна пересадити після заходу. Це не тільки красиво, але й екологічно відповідально.


Підсумок

Флористичні тренди в моді продовжують захоплювати та надихати. Вони надають одягу та аксесуарам особливого шарму, роблять їх більш живими та оригінальними. У V DUMTSI ми завжди стежимо за останніми тенденціями та пропонуємо нашим клієнтам найкращі квіткові рішення для створення неповторних образів. Залишайтеся з нами та дізнавайтеся більше про світ моди та флористики!

29 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page