top of page

Доставка & Повернення

Доставка

Ми пропонуємо доставку нашим клієнтам зручними способами і намагаємося забезпечити швидку та надійну доставку кожного замовлення. Ось деталі нашого процесу доставки:

Райони доставки:
 

Ми здійснюємо доставку нашої продукції по всьому місту Львову. Незалежно від вашого місця проживання чи роботи, ми з радістю доставимо ваші квіткові композиції безпосередньо до вказаної адреси.

Терміни доставки:
 

Зазвичай ми намагаємося доставити ваше замовлення якомога швидше. Терміни доставки можуть залежати від обсягу робіт та наявності квітів. Зазвичай, замовлення доставляються в проміжку до 2 годин від моменту замовлення. Будь ласка, зверніть увагу, що у неділю можуть бути обмеження щодо доставки.

Вартість доставки:


Ми надаємо безкоштовну доставку по всьому Львову, якщо сума вашого замовлення становить 3000 грн. або більше. Якщо ваше  замовлення менше за 3000 грн. доставка становить 200 грн.

Політика повернень та обміну

Ми хочемо, щоб ви були повністю задоволені вашими покупками у нашій флористичній студії. Оскільки квіти є перетинчастим та швидкознищуваним товаром, ми не можемо приймати повернення квітів через їх особливості. Проте, ваше задоволення залишається нашим пріоритетом, і ми завжди готові знайти рішення в разі проблеми з вашим замовленням.

У випадку, якщо ви не задоволені квітковою композицією або виникли будь-які проблеми, пов'язані з вашим замовленням, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми завжди готові прослухати ваші побажання та знайти спільне рішення, що вас задовольнить.

bottom of page